Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,96 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 25970/2089/OMS

899 000 zł

23 075 zł /m²

Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Podgórze, Zabłocie

2 pokoje, mieszkanie 38,96 m², piętro 2, oferta nr , 25970/2089/OMS, Kraków, Podgórze, Zabłocie
25970/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25970/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25970/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25970/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25970/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38.96 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,96 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę