Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,38 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr MS-20271

750 000 zł

18 125 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty redNet24 Agencja Nieruchomości

Kraków, Podgórze

2 pokoje, mieszkanie 41,38 m², piętro 3, oferta nr , MS-20271, Kraków, Podgórze
MS-20271 - zdjęcie nr 0
MS-20271 - zdjęcie nr 1
MS-20271 - zdjęcie nr 2
MS-20271 - zdjęcie nr 3
MS-20271 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 41.38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,38 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę