Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,86 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr PAN840336

811 000 zł

18 491 zł /m²

Rata 3 794 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, Kowalska

2 pokoje, mieszkanie 43,86 m², piętro 3, oferta nr , PAN840336, Gdańsk, Śródmieście, Kowalska
PAN840336 - zdjęcie nr 0
PAN840336 - zdjęcie nr 1
PAN840336 - zdjęcie nr 2
PAN840336 - zdjęcie nr 3
PAN840336 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.86 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,86 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1954

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę