Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,50 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 86226/6624/OMS

499 000 zł

13 307 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Wawer, Korkowa

2 pokoje, mieszkanie 37,50 m², piętro 4, oferta nr , 86226/6624/OMS, Warszawa, Wawer, Wawer, Korkowa
86226/6624/OMS - zdjęcie nr 0
86226/6624/OMS - zdjęcie nr 1
86226/6624/OMS - zdjęcie nr 2
86226/6624/OMS - zdjęcie nr 3
86226/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,50 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1976

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Warszawa, Wawer, Korkowa, 86226/6624/OMS | Tabelaofert.pl