Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,54 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr SMKECI217

415 000 zł

6 430 zł /m²

Rata 1 942 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Biała Podlaska, Kopernika

2 pokoje, mieszkanie 64,54 m², piętro 3, oferta nr , SMKECI217, Biała Podlaska, Kopernika
SMKECI217 - zdjęcie nr 0
SMKECI217 - zdjęcie nr 1
SMKECI217 - zdjęcie nr 2
SMKECI217 - zdjęcie nr 3
SMKECI217 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64.54 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

64,54 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1987

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę