Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,60 m², 2 pokoje, parter, oferta nr PAN721273

605 000 zł

12 983 zł /m²

Rata 2 831 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Jasień, Konrada Guderskiego

2 pokoje, mieszkanie 46,60 m², parter, oferta nr , PAN721273, Gdańsk, Jasień, Konrada Guderskiego
PAN721273 - zdjęcie nr 0
PAN721273 - zdjęcie nr 1
PAN721273 - zdjęcie nr 2
PAN721273 - zdjęcie nr 3
PAN721273 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,60 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2012

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę