Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 89-MS-FYsfc4UjoL

749 000 zł

16 644 zł /m²

Rata 3 504 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursus, Kompanii AK „Goplana”

2 pokoje, mieszkanie 45,00 m², piętro 1, oferta nr , 89-MS-FYsfc4UjoL, Warszawa, Ursus, Ursus, Kompanii AK „Goplana”
89-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 0
89-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 1
89-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 2
89-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 3
89-MS-FYsfc4UjoL - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2025

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę