Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,00 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr PAN308962

679 000 zł

17 868 zł /m²

Rata 3 177 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Przymorze, Kołobrzeska

2 pokoje, mieszkanie 38,00 m², piętro 4, oferta nr , PAN308962, Gdańsk, Przymorze, Kołobrzeska
PAN308962 - zdjęcie nr 0
PAN308962 - zdjęcie nr 1
PAN308962 - zdjęcie nr 2
PAN308962 - zdjęcie nr 3
PAN308962 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,00 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę