Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr TN867557

674 900 zł

14 998 zł /m²

Rata 3 158 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TREVO Nieruchomości sp. z o.o.

Gdańsk, Przymorze, Kołobrzeska

2 pokoje, mieszkanie 45,00 m², piętro 1, oferta nr , TN867557, Gdańsk, Przymorze, Kołobrzeska
TN867557 - zdjęcie nr 0
TN867557 - zdjęcie nr 1
TN867557 - zdjęcie nr 2
TN867557 - zdjęcie nr 3
TN867557 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę