Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,69 m², 2 pokoje, parter, oferta nr PR046712/LK/26526

815 331 zł

19 557 zł /m²

Rata 3 815 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kołobrzeg

2 pokoje, mieszkanie 41,69 m², parter, oferta nr , PR046712/LK/26526, Kołobrzeg
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,69 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę