Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 42,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 24837

710 000 zł

16 905 zł /m²

Rata 3 322 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

Kołobrzeg

2 pokoje, mieszkanie 42,00 m², piętro 2, oferta nr , 24837, Kołobrzeg
24837 - zdjęcie nr 0
24837 - zdjęcie nr 1
24837 - zdjęcie nr 2
24837 - zdjęcie nr 3
24837 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 42 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę