Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,02 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMRILI630

699 000 zł

17 040 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kołobrzeg

2 pokoje, mieszkanie 41,02 m², piętro 2, oferta nr , SMRILI630, Kołobrzeg
SMRILI630 - zdjęcie nr 0
SMRILI630 - zdjęcie nr 1
SMRILI630 - zdjęcie nr 2
SMRILI630 - zdjęcie nr 3
SMRILI630 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 41.02 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,02 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,66 m

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę