Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 34,84 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 23668

729 000 zł

20 924 zł /m²

Rata 3 411 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

Kołobrzeg, Kołłątaja

2 pokoje, mieszkanie 34,84 m², piętro 2, oferta nr , 23668, Kołobrzeg, Kołłątaja
23668 - zdjęcie nr 0
23668 - zdjęcie nr 1
23668 - zdjęcie nr 2
23668 - zdjęcie nr 3
23668 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34.84 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,84 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę