Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,57 m², 2 pokoje, 8 piętro, oferta nr SMCOTO851

743 000 zł

14 989 zł /m²

Rata 3 476 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Żoliborz, Kazimierza Promyka

2 pokoje, mieszkanie 49,57 m², piętro 8, oferta nr , SMCOTO851, Warszawa, Żoliborz, Żoliborz, Kazimierza Promyka
SMCOTO851 - zdjęcie nr 0
SMCOTO851 - zdjęcie nr 1
SMCOTO851 - zdjęcie nr 2
SMCOTO851 - zdjęcie nr 3
SMCOTO851 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 49.57 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,57 m²

Piętro:

8 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1968

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę