Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,50 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr AG167708

609 000 zł

12 821 zł /m²

Rata 2 849 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty AGhouse Nieruchomości S.C.

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Ujeścisko, Kazimierza Porębskiego

2 pokoje, mieszkanie 47,50 m², piętro 1, oferta nr , AG167708, Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Ujeścisko, Kazimierza Porębskiego
AG167708 - zdjęcie nr 0
AG167708 - zdjęcie nr 1
AG167708 - zdjęcie nr 2
AG167708 - zdjęcie nr 3
AG167708 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,50 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2010

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę