+2
Nowe mieszkanie, 44,23 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C-12
566 144 zł
12 800 zł /m²
Rata 2 649 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Szerokie Residence
Lublin, Szerokie, ul. Kazimiery Litwiniukowej

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
44,23 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
wschód (E)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (9,53 m²), ogródek (31,66 m²)
Termin oddania:
wrzesień 2027
Zapytaj o ofertę