Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 35,00 m², 2 pokoje, 15 piętro, oferta nr SMSUJY343

305 000 zł

8 714 zł /m²

Rata 1 427 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Katowice, Koszutka

2 pokoje, mieszkanie 35,00 m², piętro 15, oferta nr , SMSUJY343, Katowice, Koszutka, Koszutka
SMSUJY343 - zdjęcie nr 0
SMSUJY343 - zdjęcie nr 1
SMSUJY343 - zdjęcie nr 2
SMSUJY343 - zdjęcie nr 3
SMSUJY343 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 35 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,00 m²

Piętro:

15 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

1965

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę