Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 28,24 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 44117

529 000 zł

18 732 zł /m²

Rata 2 475 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Kaszubska

2 pokoje, mieszkanie 28,24 m², piętro 2, oferta nr , 44117, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Kaszubska
44117 - zdjęcie nr 0
44117 - zdjęcie nr 1
44117 - zdjęcie nr 2
44117 - zdjęcie nr 3
44117 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 28.24 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

28,24 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1930

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę