Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,21 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr KMO-MS-2310

980 000 zł

25 648 zł /m²

Rata 4 585 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Morek Nieruchomości

Kołobrzeg, Kasprowicza

2 pokoje, mieszkanie 38,21 m², piętro 6, oferta nr , KMO-MS-2310, Kołobrzeg, Kasprowicza
KMO-MS-2310 - zdjęcie nr 0
KMO-MS-2310 - zdjęcie nr 1
KMO-MS-2310 - zdjęcie nr 2
KMO-MS-2310 - zdjęcie nr 3
KMO-MS-2310 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38.21 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,21 m²

Piętro:

6 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę