Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,50 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 115/17662/OMS

830 000 zł

21 558 zł /m²

Rata 3 883 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Prime Nest

Kraków, Grzegórzki, Karola Chodkiewicza

2 pokoje, mieszkanie 38,50 m², parter, oferta nr , 115/17662/OMS, Kraków, Grzegórzki, Karola Chodkiewicza
115/17662/OMS - zdjęcie nr 0
115/17662/OMS - zdjęcie nr 1
115/17662/OMS - zdjęcie nr 2
115/17662/OMS - zdjęcie nr 3
115/17662/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,50 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

3,90 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę