Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,20 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 119198/78/OMS

764 900 zł

20 024 zł /m²

Rata 3 579 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Dziwnów, Kaprala Koniecznego

2 pokoje, mieszkanie 38,20 m², piętro 3, oferta nr , 119198/78/OMS, Dziwnów, Kaprala Koniecznego
119198/78/OMS - zdjęcie nr 0
119198/78/OMS - zdjęcie nr 1
119198/78/OMS - zdjęcie nr 2
119198/78/OMS - zdjęcie nr 3
119198/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,20 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę