Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 31,62 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 1063-MS-Dzj9ONuoY8

579 000 zł

18 311 zł /m²

Rata 2 709 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SUNRISE Nieruchomości

Grzybowo, Kapitańska

2 pokoje, mieszkanie 31,62 m², piętro 2, oferta nr , 1063-MS-Dzj9ONuoY8, Grzybowo, Kapitańska
1063-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 0
1063-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 1
1063-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 2
1063-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 3
1063-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 31.62 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

31,62 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2021

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę