Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,56 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr GH961132

225 000 zł

4 450 zł /m²

Rata 1 053 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Greathouse

Racibórz, Kanałowa

2 pokoje, mieszkanie 50,56 m², piętro 1, oferta nr , GH961132, Racibórz, Kanałowa
GH961132 - zdjęcie nr 0
GH961132 - zdjęcie nr 1
GH961132 - zdjęcie nr 2
GH961132 - zdjęcie nr 3
GH961132 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.56 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,56 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę