Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,62 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 56804/4508/OMS

690 000 zł

18 341 zł /m²

Rata 3 228 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Praga Północ, Kameralna

Lokalizacja mieszkania 37.62 m²
Mapa
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,62 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1963

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę