Logo

Nowe mieszkanie, 42,01 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr M.29

1 197 285 zł

28 500 zł /m²

Rata 5 602 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja JA\NAS

Kraków, Podgórze, ul. Kącik 9/Janowa Wola 1

2 pokoje, mieszkanie 42,01 m², piętro 2, oferta nr M.29, JA\NAS, Kraków, Podgórze, ul. Kącik 9/Janowa Wola 1
JA\NAS - zdjęcie nr 0
JA\NAS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 42.01 m², M.29
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,01 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę