Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 59,35 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr PRP-MS-76161

1 187 000 zł

20 000 zł /m²

Rata 5 554 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Warszawa, Praga Południe, Jugosłowiańska

2 pokoje, mieszkanie 59,35 m², piętro 6, oferta nr , PRP-MS-76161, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe, Jugosłowiańska
PRP-MS-76161 - zdjęcie nr 0
PRP-MS-76161 - zdjęcie nr 1
PRP-MS-76161 - zdjęcie nr 2
PRP-MS-76161 - zdjęcie nr 3
PRP-MS-76161 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 59.35 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

59,35 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę