Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 35,05 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 1433/14727/OMS

1 190 000 zł

33 952 zł /m²

Rata 5 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Place4You

Warszawa, Praga Północ, Józefa Sierakowskiego

2 pokoje, mieszkanie 35,05 m², piętro 4, oferta nr , 1433/14727/OMS, Warszawa, Praga Północ, Praga Północ, Józefa Sierakowskiego
1433/14727/OMS - zdjęcie nr 0
1433/14727/OMS - zdjęcie nr 1
1433/14727/OMS - zdjęcie nr 2
1433/14727/OMS - zdjęcie nr 3
1433/14727/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 35.05 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,05 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,74 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę