Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 34,41 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMMEMI936

370 000 zł

10 753 zł /m²

Rata 1 731 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Borne Sulinowo, Jeziorna

2 pokoje, mieszkanie 34,41 m², piętro 1, oferta nr , SMMEMI936, Borne Sulinowo, Jeziorna
SMMEMI936 - zdjęcie nr 0
SMMEMI936 - zdjęcie nr 1
SMMEMI936 - zdjęcie nr 2
SMMEMI936 - zdjęcie nr 3
SMMEMI936 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34.41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,41 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Rok Budowy:

1939

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę