Logo

Nowe mieszkanie, 36,17 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A2_M02

401 487 zł

11 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 878 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Węglin Południowy, ul. Jemiołuszki

2 pokoje, mieszkanie 36,17 m², parter, oferta nr A2_M02, Jemiołuszki Park II, Lublin, Węglin Południowy, ul. Jemiołuszki
Jemiołuszki Park II - zdjęcie nr 0
Jemiołuszki Park II - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 36.17 m², A2_M02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,17 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę