Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,50 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 20362/4112/OMS

539 000 zł

12 988 zł /m²

Rata 2 522 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Gądów-Popowice Południowe, Popowice, Jelenia

2 pokoje, mieszkanie 41,50 m², piętro 3, oferta nr , 20362/4112/OMS, Wrocław, Gądów-Popowice Południowe, Popowice, Jelenia
20362/4112/OMS - zdjęcie nr 0
20362/4112/OMS - zdjęcie nr 1
20362/4112/OMS - zdjęcie nr 2
20362/4112/OMS - zdjęcie nr 3
20362/4112/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 41.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,50 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1972

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę