Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,40 m², 2 pokoje, 8 piętro, oferta nr SMJEPU868

355 000 zł

7 335 zł /m²

Rata 1 661 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Tychy, Jaracza

2 pokoje, mieszkanie 48,40 m², piętro 8, oferta nr , SMJEPU868, Tychy, Jaracza
SMJEPU868 - zdjęcie nr 0
SMJEPU868 - zdjęcie nr 1
SMJEPU868 - zdjęcie nr 2
SMJEPU868 - zdjęcie nr 3
SMJEPU868 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,40 m²

Piętro:

8 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1977

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę