Logo

Nowe mieszkanie, 43,58 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1.12

644 984 zł

14 800 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Jantarowa 4

Ustronie Morskie, ul. Jantarowa 4

2 pokoje, mieszkanie 43,58 m², piętro 1, oferta nr 1.12, Jantarowa 4, Ustronie Morskie, ul. Jantarowa 4
Jantarowa 4 - zdjęcie nr 0
Jantarowa 4 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 43.58 m², 1.12
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,58 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,46 m²)

Termin oddania:

grudzień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę