Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,70 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMCIBE183

410 000 zł

8 419 zł /m²

Rata 1 918 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Bolesławiec, Jana Pawła II

2 pokoje, mieszkanie 48,70 m², parter, oferta nr , SMCIBE183, Bolesławiec, Jana Pawła II
SMCIBE183 - zdjęcie nr 0
SMCIBE183 - zdjęcie nr 1
SMCIBE183 - zdjęcie nr 2
SMCIBE183 - zdjęcie nr 3
SMCIBE183 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,70 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

1960

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę