Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,50 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 57037/4508/OMS

1 070 000 zł

20 381 zł /m²

Rata 5 006 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Bemowo, Jana Olbrachta

2 pokoje, mieszkanie 52,50 m², piętro 2, oferta nr , 57037/4508/OMS, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Jana Olbrachta
57037/4508/OMS - zdjęcie nr 0
57037/4508/OMS - zdjęcie nr 1
57037/4508/OMS - zdjęcie nr 2
57037/4508/OMS - zdjęcie nr 3
57037/4508/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,50 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę