Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr TN256713

449 000 zł

14 031 zł /m²

Rata 2 101 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TREVO Nieruchomości sp. z o.o.

Gdańsk, Wrzeszcz, Jana Kochanowskiego

2 pokoje, mieszkanie 32,00 m², piętro 2, oferta nr , TN256713, Gdańsk, Wrzeszcz, Jana Kochanowskiego
TN256713 - zdjęcie nr 0
TN256713 - zdjęcie nr 1
TN256713 - zdjęcie nr 2
TN256713 - zdjęcie nr 3
TN256713 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1930

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę