Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,23 m², 2 pokoje, parter, oferta nr BS1-MS-312639-43

779 000 zł

16 851 zł /m²

Rata 3 645 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Jana Kantego Federowicza

2 pokoje, mieszkanie 46,23 m², parter, oferta nr , BS1-MS-312639-43, Kraków, Dębniki, Ruczaj, Jana Kantego Federowicza
BS1-MS-312639-43 - zdjęcie nr 0
BS1-MS-312639-43 - zdjęcie nr 1
BS1-MS-312639-43 - zdjęcie nr 2
BS1-MS-312639-43 - zdjęcie nr 3
BS1-MS-312639-43 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.23 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,23 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,63 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2018

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę