Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,44 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 18034/10630/OMS

1 060 000 zł

19 835 zł /m²

Rata 4 959 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Swojczyce, Jamesa Cooka

2 pokoje, mieszkanie 53,44 m², piętro 1, oferta nr , 18034/10630/OMS, Wrocław, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Swojczyce, Jamesa Cooka
18034/10630/OMS - zdjęcie nr 0
18034/10630/OMS - zdjęcie nr 1
18034/10630/OMS - zdjęcie nr 2
18034/10630/OMS - zdjęcie nr 3
18034/10630/OMS - zdjęcie nr 4
18034/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,44 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę