Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,82 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr NEO750651

575 000 zł

15 617 zł /m²

Rata 2 690 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nowak Estate

Kraków, Mistrzejowice, Nowa Huta, Jagiellońskie

2 pokoje, mieszkanie 36,82 m², piętro 4, oferta nr , NEO750651, Kraków, Mistrzejowice, Nowa Huta, Jagiellońskie
NEO750651 - zdjęcie nr 0
NEO750651 - zdjęcie nr 1
NEO750651 - zdjęcie nr 2
NEO750651 - zdjęcie nr 3
NEO750651 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36.82 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,82 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę