Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 9605/10945/OMS

698 000 zł

19 389 zł /m²

Rata 3 266 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Anndersonestates.pl sp. z o.o.

Kraków, Krowodrza, Iwona Odrowąża

2 pokoje, mieszkanie 36,00 m², piętro 3, oferta nr , 9605/10945/OMS, Kraków, Krowodrza, Iwona Odrowąża
9605/10945/OMS - zdjęcie nr 0
9605/10945/OMS - zdjęcie nr 1
9605/10945/OMS - zdjęcie nr 2
9605/10945/OMS - zdjęcie nr 3
9605/10945/OMS - zdjęcie nr 4
9605/10945/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1950

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę