Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,80 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 18046/10630/OMS

499 000 zł

9 823 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Inflancka

2 pokoje, mieszkanie 50,80 m², piętro 3, oferta nr , 18046/10630/OMS, Wrocław, Psie Pole-Zawidawie, Psie Pole, Inflancka
18046/10630/OMS - zdjęcie nr 0
18046/10630/OMS - zdjęcie nr 1
18046/10630/OMS - zdjęcie nr 2
18046/10630/OMS - zdjęcie nr 3
18046/10630/OMS - zdjęcie nr 4
18046/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,80 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1979

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę