Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 30,00 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 41436

849 000 zł

28 300 zł /m²

Rata 3 972 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 30 m², Hoża 59, Warszawa Śródmieście (Śródmieście)

Warszawa, Śródmieście, Hoża 59

2 pokoje, mieszkanie 30,00 m², piętro 4, oferta nr , 41436, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, Hoża 59
41436 - zdjęcie nr 0
41436 - zdjęcie nr 1
41436 - zdjęcie nr 2
41436 - zdjęcie nr 3
41436 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 30 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

30,00 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1926

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę