Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 23,49 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 18180/10630/OMS

375 000 zł

15 964 zł /m²

Rata 1 755 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Plac Grunwaldzki, Henryka Sienkiewicza

2 pokoje, mieszkanie 23,49 m², piętro 4, oferta nr , 18180/10630/OMS, Wrocław, Plac Grunwaldzki, Henryka Sienkiewicza
18180/10630/OMS - zdjęcie nr 0
18180/10630/OMS - zdjęcie nr 1
18180/10630/OMS - zdjęcie nr 2
18180/10630/OMS - zdjęcie nr 3
18180/10630/OMS - zdjęcie nr 4
18180/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

23,49 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1923

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę