Logo

Nowe mieszkanie, 35,08 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 7.A.06

447 000 zł

12 742 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 091 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Urzeka - budynek 7

Gdańsk, Jasień, ul. Guderskiego / Czermińskiego

2 pokoje, mieszkanie 35,08 m², parter, oferta nr 7.A.06, Urzeka - budynek 7, Gdańsk, Jasień, ul. Guderskiego / Czermińskiego
1 / 2
Urzeka - budynek 7 - zdjęcie nr 0
Urzeka - budynek 7 - zdjęcie nr 1
Urzeka - budynek 7 - zdjęcie nr 2
Urzeka - budynek 7 - zdjęcie nr 3
Urzeka - budynek 7 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 35.08 m², 7.A.06
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,08 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (25,52 m²)

Termin oddania:

listopad 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę