Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,50 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 25606/2089/OMS

1 039 750 zł

23 365 zł /m²

Rata 4 865 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Grzegórzki, Grzegórzecka

2 pokoje, mieszkanie 44,50 m², piętro 5, oferta nr , 25606/2089/OMS, Kraków, Grzegórzki, Grzegórzecka
25606/2089/OMS - zdjęcie nr 0
25606/2089/OMS - zdjęcie nr 1
25606/2089/OMS - zdjęcie nr 2
25606/2089/OMS - zdjęcie nr 3
25606/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,50 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę