Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 24,35 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 124588/78/OMS

404 500 zł

16 612 zł /m²

Rata 1 893 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Stegna, Grunwaldzka

2 pokoje, mieszkanie 24,35 m², piętro 2, oferta nr , 124588/78/OMS, Stegna, Grunwaldzka
124588/78/OMS - zdjęcie nr 0
124588/78/OMS - zdjęcie nr 1
124588/78/OMS - zdjęcie nr 2
124588/78/OMS - zdjęcie nr 3
124588/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 24.35 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

24,35 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę