Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 25,83 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 124585/78/OMS

420 000 zł

16 260 zł /m²

Rata 1 965 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Stegna, Grunwaldzka

2 pokoje, mieszkanie 25,83 m², piętro 1, oferta nr , 124585/78/OMS, Stegna, Grunwaldzka
124585/78/OMS - zdjęcie nr 0
124585/78/OMS - zdjęcie nr 1
124585/78/OMS - zdjęcie nr 2
124585/78/OMS - zdjęcie nr 3
124585/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 25.83 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

25,83 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Stegna, Grunwaldzka, 124585/78/OMS | Tabelaofert.pl