Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,60 m², 2 pokoje, 10 piętro, oferta nr 56886/4508/OMS

633 000 zł

17 295 zł /m²

Rata 2 962 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Ochota, Grójecka

2 pokoje, mieszkanie 36,60 m², piętro 10, oferta nr , 56886/4508/OMS, Warszawa, Ochota, Ochota, Grójecka
56886/4508/OMS - zdjęcie nr 0
56886/4508/OMS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 36.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,60 m²

Piętro:

10 piętro

Rok Budowy:

1971

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę