Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,70 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 12372/3186/OMS

310 000 zł

5 882 zł /m²

Rata 1 450 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 52.7 m², Graniczna, Czerwieńsk

Czerwieńsk, Graniczna

2 pokoje, mieszkanie 52,70 m², piętro 4, oferta nr , 12372/3186/OMS, Czerwieńsk, Graniczna
12372/3186/OMS - zdjęcie nr 0
12372/3186/OMS - zdjęcie nr 1
12372/3186/OMS - zdjęcie nr 2
12372/3186/OMS - zdjęcie nr 3
12372/3186/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,70 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę