Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,40 m², 2 pokoje, 10 piętro, oferta nr 12012

680 000 zł

18 182 zł /m²

Rata 3 182 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Warszawa, Śródmieście, Górnośląska

2 pokoje, mieszkanie 37,40 m², piętro 10, oferta nr , 12012, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, Górnośląska
12012 - zdjęcie nr 0
12012 - zdjęcie nr 1
12012 - zdjęcie nr 2
12012 - zdjęcie nr 3
12012 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,40 m²

Piętro:

10 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę