Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 65,91 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr SMTOZO784

1 500 000 zł

22 758 zł /m²

Rata 7 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Szklarska Poręba, Górna

2 pokoje, mieszkanie 65,91 m², piętro 5, oferta nr , SMTOZO784, Szklarska Poręba, Górna
SMTOZO784 - zdjęcie nr 0
SMTOZO784 - zdjęcie nr 1
SMTOZO784 - zdjęcie nr 2
SMTOZO784 - zdjęcie nr 3
SMTOZO784 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 65.91 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

65,91 m²

Piętro:

5 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę